Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.

PLASTIKINIAI BORTAI PLASTBORT ®79 - KAIP IR KUR PANAUDOTI

Plastikinis bortas Plastbort®79 skirtas 8cm ir aukštesnių trinkelių klojimui, granito kubų ir skaldytų akmenų įrėminimui be betonavimo. Tinka stambių dekoratyvinių dangų atskyrimui nuo vejos ir mulčio.

Apželdinimo specialistai, kraštovaizdžio architektai ir statybininkai, dirbantys su gerbūvio projektais, jau yra pamėgę plastikinius bortus Plastbort ir plačiai naudoja savo veikloje. Įsigyti galima internetu www.sodomanija.lt

PLASTBORTŲ PASKIRTIS:

·       TRINKELIŲ KLOJIMUI – Trinkelių pakraščiams sutvirtinti, vietoj betoninio borto. Plastikinis bortas tinka įrengti takams, nuogrindoms ir važiuojamosioms dalims. Nereikia betonuoti!

·       SODO PRIEŽIŪRAI – nenupjausite ir nepažeisite krūmo arba medžio, jei bortu bus atribota juodžemio salelė nuo vejos.

·       GĖLYNŲ PRIEŽIŪRAI – gėlynų kraštai visada atrodys tvarkingi. Žemaūgės daugiametės gėlės neplis į veją. Jei gėlynas mulčiuojamas – jo nereiks rankioti iš šalia esančios vejos po kiekvieno ravėjimo ar tvarkymo plastbortą pakojus 0,5 cm aukščiau už veją.

·       ALPINARIUMŲ, JAPONIŠKŲ SODŲ PRIEŽIŪRAI – skirtingų spalvų ir frakcijų akmenėliai, smėlis nesusimaišys juos šluojant ar tvarkant.

·       KAPŲ PRIEŽIŪRAI – plastikiniu bortu nepastebimai atskirsite juodžemio plotus nuo akmenėlių ir gėlių .

·       DEKORATYVINIŲ LAUKO BASEINŲ PRIEŽIŪRAI – bortu pritvirtinama baseinėlio dugno guminė plėvelė. Visada tvarkingi pakraščiai, nes dekoratyviniai akmenėliai neišsibarsto.

PLASTBOTO CHARAKTERISTIKA

1.    Plastbortas pagamintas iš antrinių žaliavų – 100 proc. perdirbtos plastmasės.

 Vieneto aukštis        – (± 0,5mm) 79 mm 
 Vieneto ilgis – (± 0,5mm) 1000 mm         
 Vieneto plotis – (± 0,2mm) 80 mm
 Vieneto svoris – (± 0,05kg) 0,6 kg
 Plastikinio borto spalva      Grafito
 Pakuotėje telpa 24 vnt.
 Paletėje telpa 570 vnt.

KAIP SUFORMUOTI LENKTAS LINIJAS?

1 metro ilgio plastborto lankstumas gaunamas įkirpus standumo briaunas. Tokiu būdu plastikinis bortas lenkiasi į vidų ir į išorę.

1.    Unikali plastbortų tarpusavio sujungimo spyna leidžia suformuoti taisyklingas ir tiesias linijas bet kuriame borto montavimo etape. Siekiant suformuoti lenktas linijas tereikia įpjauti plastikinio borto standumo briaunas ir išlenkti bortą į pageidaujamą pusę. Iš vieno metro ilgio borto Jūs galite suformuoti 32,5 cm skersmens taisyklingą apskritimą, tinkantį atriboti vejoje esančius šviestuvus.

2.    Dėka originalios plastiko sudėties, plastbortas yra tvirtas bet lankstus, prisitaikantis prie minimalių pagrindų deformacijų dėl temperatūrų kaitos. Elastingas išlieka ir po šalčių, netrupa esant minusinei temperatūrai .

3.    Plastikinis bortas klojamas laikantis gamintojo montavimo instrukcijos ir montavimo taisyklių. Borto pritvirtinimui naudojamos plastikinės arba metalinės vinys, prieš montavimą kokybiškai sutankinus pagrindus, ant kurių klojamas bortas. Esant poreikiui paklotas plastbortas gali būti panaudotas iš naujo keletą kartų.

4.    1 metro ilgio gaminys leidžia ypač produktyviai dirbti , lenktų linijų kontūras tvarkingas, apskritimai taisyklingos formos.

MONTAVIMAS NESUDĖTINGAS:

  • ·       Plastikiniai bortai montuojami ant sutankinto grunto (suvoluoto volu – vejoms, gėlynams; sutankinto vibro plokšte – takams, važiuojamosioms dalims).
  • ·       Grunto sluoksniai paruošiami pagal tako paskirties ar naudojamo ploto mechaninius reikalavimus.
  • ·       Kiekvienas plastbortas prikalamas plastikinėmis arba metalinėmis vinimis. Vidutiniškai 3 vinys vienam 1 metro ilgio bortui. Taupiau nei montuojant trumpesnius PVC bortus. Lenktoms linijoms sutvirtinti naudojamos 5-6 vinys vienam bortui.
  • ·       Tarpusavyje bortai tvirtai sujungiami sukibimo segmentais , išlietais plastbortų galuose. Jokių papildomų priedų nebereikia.
  • ·       Norint suformuoti lenktas linijas, tereikia įkirpti standumo briaunas, išlietas pačiame borte. Įkirpti galima paprastomis žirklėmis, replėmis.

     Svarbu !   

 A. Šalia trinkelių bortas turi būti klojamas tik ant sutankinto ir lygaus pagrindo;
B. Klojamas bortas turi būti 2-3 mm žemiau už trinkelės paviršių. 
C. Prikaltą plastikinį bortą reikia nedelsiant užpilti gruntu.

Tokiu būdu bortas atliks tvirtinimo funkciją , išliks nematomas.

Plastikinių bortų Plastbort®79 panaudojimo pavyzdžiai

Plastbort® prekinis ženklas priklauso gamintojui Baltic ILP ir visas šio tinklalapio turinys yra saugomas Autorinių teisių įstatymo.


Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .